Hyundai VC007

941001 38
94 %
Alza.cz
1 299 Kč
Skladem

Parametry k Hyundai VC007

Technické detaily
Délka kabelu5 m
Příkon
Maximální příkon750 W
Třída energetické účinnostiA
Hmotnost a rozměry
Hloubka200 mm
Hloubka balení300 mm
Hmotnost4,6 kg
Hmotnost včetně balení5,9 kg
Šířka365 mm
Šířka balení450 mm
Výška255 mm
Výška balení260 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Ergonomie
Délka šňůry5 m
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost77 dB
Pracovní dosah8 m
Třída reemise prachuC
Třída účinnosti vysávání kobercůC
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahB
Vysávánísuché
Vzduchový filtrHEPA H 13

Popis Hyundai VC007

Snížený příkon, velký výkon
Pohodlný úklid je snem asi nás všech. Chceme mít rychle a jednoduše hotovo, bez zdržování a vynaložení energie navíc. K takovému úklidu skvěle poslouží vysavač Hyundai VC 007. Jeho svůdně červená barva v kombinaci s jemnou dekorací ve stříbrné barvě potěší každé oko. Vysavač má výkonný ECO motor se sníženým příkonem 750 W. I tak si však zachovává vysokou účinnost vysávání.

Kvalitní filtrace a zajímavý design
Velkou výhodou tohoto rubínového šikuly je elektronická regulace sacího výkonu, která je umístěná na těle vysavače. Ta se bude nejvíce hodit v situacích, kdy je potřeba jemné sání při úklidu prachu z poliček i dalších stísněných a členitých míst v šuplících nebo na skříních. Filtraci zajišťuje velmi kvalitní a účinný HEPA filtr číslo 13, jež zadrží až 99,97 % prachových částic.

Pohodlná manipulace především
Skromnější rozměry, nízká váha a kolečko otočné o 360 ° napomáhají velmi snadné manipulaci a díky dvěma parkovacím polohám podlahové hubice se vysavač také jednoduše schová do skříně. Délka napájecího kabelu je 5 m, navíjí se automaticky po stlačení tlačítka a celý vysavač nabízí akční rádius až 8 m. Proto pohodlně a bez zbytečného přepojování kabelu vysajete celý byt.

Přísluženství
Základ tvoří podlahová trubice s výsuvným kartáčem použitelná jak na koberce, tak na tvrdé hladké podlahy. První doplňující hubící je polštářová hubice, se kterou budou gauč, polštáře i matrace jednoduše a rychle oživené a čisté. Na polštářovou hubici lze nacvaknout kartáček s jemnými štětinkami a vysát s ním prach z polic a knih. Jako poslední v balení naleznete štěrbinovou hubici, která poslouží v úzkých prostorech. Vysavač má kovovou teleskopickou trubku a syntetický prachový sáček.