Recenze Indesit Giugiaro IWSC 51051 C ECO EU

 
881001 1241
88 %
recenze
  • nízká cena
  • složitá obsluha
  • častý výskyt závad
  • vysoká hlučnost
  • nedostatečné vyprání

Recenze pračky Indesit Giugiaro IWSC 51051 C ECO EU

I mezi pračkami naleznete ošklivé káčátko, krásná labuť z něj ale nevyroste. Pračka Indesit Giugiaro IWSC 51051 C ECO EU je naprostým základem a vzhledem pračky se vracíte o 20 let zpátky.

Tři kolíky na ovládání, několik tlačítek to je tak vše, co na pračce uvidíte. Popisy programů nebo ikony ale neočekávejte, kolem hlavního ovladače naleznete jen čísla. Teplotu praní a počet otáček odstřeďování musíte navolit zvlášť na dalším ovladači. Pokud zapomenete některou z voleb nastavit, prádlo se nevypere.

Pračka je vybavena množstevní automatikou, která upraví spotřebu vody a délku praní prádla. Ze zajímavých programů bych zmínil jen odstraňování skvrn, které funguje na základě pohybů bubnu. Více mechanického praní ale také poškozuje prádlo. Ačkoli pračka nemá displej, můžete navolit odložený start, dobu pak zobrazují diody v pravé části pračky. Tyto diody zároveň ukazují průběh praní.

Celkově bych hodnotil tuto pračku známkou nedostatečnou. Už na první pohled je vidět, že se na pračce šetřilo, kde jen šlo, aby cena nepřesáhla 5000,- Kč.  A to si nechci ani představovat, jak bylo šetřeno v místech, které nejsou vidět, jako jsou mechanické části, ložiska, elektronika. Z mého pohledu doporučuji se této pračce zdaleka vyhnout. Pokud ji však chcete na chatu, kde trávíte několik týdnů v roce, je tento model řešením. Pro běžné použití v domácnosti však tato pračka není. Z našich zkušeností se závady objevují často už během prvního roku používání pračky.