Parametry k Indesit Giugiaro IWSD 51051 C ECO EU
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A+ |
| Roční spotřeba energie při praní | 163 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 6763 l |
| Spotřeba energie | 0.89 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 40 l |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 414 mm |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Hmotnost | 58,5 kg |
| Hmotnost včetně balení | 63,1 kg |
| Šířka | 595 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 910 mm |
| Ergonomie | |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Model | Volně stojící |
| Objem bubnu | 40 l |
| Otevírání dveří | levé |
| Provedení | Volně stojící |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 164 min |
| Hlučnost | 60 dB |
| Kapacita bubnu | 5 kg |
| Maximální otáčky | 1000 ot/min |
| Počet programů | 16 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | C |
| Úroveň hluku (při točení) | 76 dB |
| Washing programs | Hygiene/anti-allergy, Černá |
| Programy praní | |
| Program praní - alergie | Ano |
| Program praní - černé | Ano |
| Program praní párou | Ne |
Popis Indesit Giugiaro IWSD 51051 C ECO EU
Předem plněná pračka Indesit
SLIM, 20°Zone
Provozní vlastnosti:
Náplň prádla: 5 kg
Max. odstřeďování: 1000 ot./min
Třída energetické účinnosti: A+
Třída účinnosti praní: A
Třída účinnosti odstřeďování: C
En. spotř. bavlna 60°C plná náplň: 0,894 kW/hod
En. spotř. bavlna 60°C pol.náplň: 0,617 kW/hod
Roční spotřeba vody (220 cyklů): 6763 litrů
Délka pracího cyklu 60°C: 164 min
Hlučnost praní/odstřeďování: 59/77 dB(A)
Vlastnosti:
Eco time – možnost zkrátit čas
Funkce Energy Saver – praní ve studené vodě s přizpůsobeným otáčením bubnu
20°Zone - praní při 20°C s úsporou energie
Malý digitální displej
Množstevní automatika
Kontrola vyváženosti prádla
Odložený start
Ukazatel délky pracího cyklu
3 sportovní programy
Hedvábí, Džíny, Outwear
Ruční praní
Konstrukce:
Kolektorový motor
Poliplexová vana
Systém ochrany proti přetečení

