Krups EA829P10

Datart.cz
11 273 Kč
Skladem

Parametry k Krups EA829P10

Příkon
Příkon1450 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka474 mm
Hloubka balení484 mm
Hmotnost8,0 kg
Hmotnost včetně balení9,1 kg
Šířka272 mm
Šířka balení287 mm
Výška371 mm
Výška balení381 mm
Vzhled
Barvašedá
Parní tryskaAno
Provedenívolně stojící
Vestavěný displejano
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna260 g
Maximální provozní tlak15 bar
Nádoba na mlékoAno
Nastavitelná sílá kávyAno
Nastavitelná teplotaAno
Objem zásobníku vody1,7 l
Typ kávovaruautomat

Popis Krups EA829P10

Plnoautomatické espreso Krups Latt’Espress, One touch

Cappuccino jedním dotykem / nádoba na mléko
Kompaktní přístroj pro velká cappuccina
S KRUPS Latt’Espress vybaveným One-Touch cappuccino systémem si vychutnáte dokonale vyváženou chuť cappuccina připraveného z pravých a čerstvých surovin pouze jedním dotykem. Toto plně automatické espresso dokáže připravit dokonalé cappuccino či latté, které můžete snadno ovládat díky intuitivnímu LCD displeji. Jeho kompaktní rozměry pasují perfektně do jakékoliv kuchyně, aniž by byla omezena jeho kapacita nebo pohodlné ovládání. Kávovar je vybaven nádobkou na kávová zrna o obsahu 260 g a 1,7 l nádobou na vodu. Dále zahrnuje odnímatelnou nádobku na mléko, která je prakticky navržena tak, aby pasovala do dveří ledničky, a KRUPS kompaktní Thermoblock system pro dokonalou chuť Vašeho nápoje již od prvního šálku.

KOMPATKNÍ DESIGN
Kompaktní rozměry kávovaru zajišťují, aby se šikovně vešel do každé kuchyně, aniž by byla jakkoliv omezena jeho kapacita (1,7 l nádobka na vodu, velká 260g nádoba na kávová zrna).

INTUITIVNÍ DISPLEJ
S intuitivním LCD displejem, který poskytuje snadnější údržbu.

ODNÍMATELNÁ NÁDOBA NA MLÉKO
Připravit dokonalé cappuccino je snadné s novou KRUPS odnímatelnou nádobkou na mléko, která je navržena tak, aby pasovala do dveří lednice pro snadnější uchování.

KRUPS KOMPAKTNÍ THERMOBLOCK SYSTÉM
KRUPS technologie vystihující pravou chuť kávy.

PŘÍMÝ PŘÍSTUP KE CAPPUCCINU A FUNKCI OPLÁCHNUTÍ
Přímý přístup k funkci automatického propláchnutí Vám pomáhá si naplno vychutnat Vaše mléčné nápoje.

Každý KRUPS se čistí sám
Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Quattro Force
Nově vyvinutá technologie Quattro Force se zaměřuje na čtyři hlavní faktory, které jsou obzvláště důležité pro přípravu kávy:

Nový, extrémně odolný Activespeed mlýnek dokáže ušetřit až 20 % času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje také velkou životností.
Spařovací jednotka kompaktního Thermoblock ® byla vyvinuta tak, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu. KRUPS využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném Thermoblocku®, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku.
Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.
Latte Smart je navíc vybaven funkcí AutoClean. Tato funkce zaručí, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Oprava produktu po dobu 10 let
Navržen pro snadnou opravu
Nízké náklady pro rychlé dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6500 servisních center po celém světě