Parametry k LG Direct Drive F171K2CS2W
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 442 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 17000 l |
| Spotřeba energie | 2 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 77.3 l |
| Třída energetické účinnosti | A++ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 770 mm |
| Hloubka balení | 790 mm |
| Hmotnost | 93,0 kg |
| Hmotnost včetně balení | 102,0 kg |
| Hrubá hmotnost | 102000 g |
| Šířka | 700 mm |
| Šířka balení | 740 mm |
| Výška | 990 mm |
| Výška balení | 1060 mm |
| Ergonomie | |
| Alarm otevřených dveří | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Automatické vyvážení | Ano |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Černá |
| Model | Volně stojící |
| Objem bubnu | 112 l |
| Otevírání dveří | levé |
| Provedení | volně stojící |
| Přímý pohon | Ano |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Technologie převodníku | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Typ motoru | Digital inverter |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 240 min |
| Doba cyklu (rychlý program) | 40 min |
| Hlučnost | 58 dB |
| Hlučnost praní | 58 dB |
| Kapacita bubnu | 17 kg |
| Maximální otáčky | 1100 ot/min |
| Minimální otáčky | 400 ot/min |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Odložený start | 19 h |
| Počet programů | 14 |
| Technologie specifické pro značku | Direct drive |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 78 dB |
| Washing programs | Bedding, Wave wash, Hygiene/anti-allergy, Šetrný k miminkům, Studený, Bavlna, Intezivní/outdoor, Ano, Rychlý, Tichý, Sport, Umělé hmoty, Spin/drain |
| Programy praní | |
| Program praní - alergie | Ano |
| Program praní - bavlna | Ano |
| Program praní - intenzívní / outdoorové oblečení | Ano |
| Program praní - pro miminka | Ano |
| Program praní - předpírka | Ano |
| Program praní - sportovní | Ano |
| Program praní - syntetické | Ano |
| Program praní - tichý | Ano |
| Program praní párou | Ano |
| Program praní povlečení | Ano |
| Program rychlého praní | Ano |
| Program ždímání | Ano |
| Režim studeného praní | Ano |
| Wave wash program | Ano |
| Funkce managementu | |
| Wi-fi ovládání | Ano |
Popis LG Direct Drive F171K2CS2W
Automatická parní pračka
F171K2CS2W
5 DŮVODŮ KE KOUPI
Inverter Direct DriveTM motor – 10 let záruka
6 Motion DD – 6 pracích pohybů
TrueSteam™ – parní praní + osvěžení prádla
TurboWash™ - úspora času, vody a elektřiny
Smart ThinQ + Wi-Fi – chytré funkce
PARAMETRY
Kapacita 1 – 17 kg
Rychlost odstředění 1100/1000/800/600/400 ot.
Teploty¨studená/20/40/60/95 °C
Displej LED
Objem bubnu 112 litrů
Energetická třída A++ (v rozsahu A+++ až D)
Spotřeba energie (cyklus) 442 kWh (2,0 kWh)
Spotřeba vody (cyklus) 17000 litrů (77,3 litrů)
Cyklus Bavlna+ 40°C (1/2 náplň) 225 minut
Účinnost odstřeďování B
Hlučnost praní / odstřeďování 58 / 78 dB (A)
Rozměry (š x h x v) 700 x 770 x 990 mm
Hmotnost (čistá/balení) 93 / 102 kg
Barva bílá + černá dvířka s chromovým lemem
TECHNOLOGIE
Inverter Direct DriveTM motor (10 let záruka) – invertorový, bezkartáčový motor s přímým napojením na buben pračky
6 MOTION DD - 6 pracích pohybů pro efektivní a šetrné praní a rozložení detergentu
TurboWash™ - aktivní sprchování čistou vodou, úspora času, vody a elektřiny
TrueSteam™ – parní praní (redukce alergenů, vysoká účinnost praní) + osvěžení prádla
SmartThinQ + Wi-Fi připojení – ovládání na dálku, načtení programu a inteligentní diagnostika (Smart Diagnosis™ 3.0)
Přidat prádlo (Add Item) – možnost přidání prádla během praní, Aqua Lock – ochrana proti úniku vody z pračky
Fuzzy logic – inteligentní systém praní, automatické vážení a vyvážení, Auto Restart – restart programu po výpadku proudu
Ovládací panel v češtině, Prémiový buben, Velká dvířka, Nulová spotřeba ve StandBy režimu
PROGRAMY - 14
Parní programy (volitelně): Bavlna, Bavlna+, Syntetika, Hygiena, Dětská péče,
Parní programy: Pro alergiky, Osvěžení prádla
Rychlý 40, Sportovní oblečení, Tiché praní, Pokrývky, Vlna, Máchání + odstředění Načíst program (defaultně nastaveno Praní v studené vodě)
Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG Smart ThinQ)
PŘÍDAVNÉ MOŽNOSTI - 18
Předpírka, Parní praní, Odložený start (3 – 19 hodin), Dětská pojistka, Jen odstředění, Zvuková signalizace on/off, Čištění bubnu, Přidat prádlo
Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis)
Možnosti praní: Intenzivní, Normální, Namáčení, Lehké, TurboWash
Možnosti máchání: Normální, Máchání+, Máchání++, Máchání s přidržením, Máchání + s přidržením







