Parametry k LG FA49V5VW1W
| Příkon | |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 50 kWh |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 51,9 |
| Index účinnosti mytí (EU 2017/1369) | 1,04 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba vody na cyklus | 50 l |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 565 mm |
| Hmotnost | 70 kg |
| Hmotnost pračky 2 | 74 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Ergonomie | |
| Čištění bubnu | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| LED indikátor průběhu programu | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Vzhled | |
| Automatické vyvážení | Ano |
| Barva | Bílá |
| Objem bubnu | 68 l |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Technologie převodníku | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Typ dveří | Temperované sklo |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Funkce aplikací | Doplňkové programy ke stažení |
| Funkce přidání prádla (pauza) | Ano |
| Kapacita bubnu | 9 kg |
| Maximální doba cyklu | 228 min |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Maximální prací teplota | 95 °C |
| Minimální otáčky | 400 ot/min |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Počet programů | 14 |
| Třída hlukových emisí | A |
| Účinnost odstřeďování | A |
| Účinnost oplachování | 5 g/kg |
| Úroveň hluku (při točení) | 71 dB |
| Washing programs | Bavlna, Choulostivé/hedvábí, Eko, Ručně, Hygienické/antialergické, Mix, Předmytí, Rychlý na 14 min, Sport, Pára, Vlna |
| Zbytková vlhkost | 44,4 % |
| Funkce managementu | |
| Wi-fi ovládání | Ano |
Popis LG FA49V5VW1W
Parní pračka LG FA49V5VW1W:Není vyplněn Alternativní text k fotografii!LG FA49V5VW1W+ 10 let záruka na motor Parní pračka LG FA49V5VW1W nabídne hned několik unikátních technologií, které zlepšují výsledky praní. Mezi ty největší inovace určitě spadá využití speciálního invertorového motoru Direct Drive™, který je dokonale tichý a mimořádně spolehlivý. Technologie AI DD™Speciální technologie, která vám pomůže nastavit ideální program. AI DD™ dokáže kromě hmotnosti prádla určit také jemnost látek. Na základě toho pak zvolí optimální nastavení pracích pohybů.TurboWash™Za použití speciální trysky JetSpray, která prádlo sprchuje čistou vodou, dokáže TurboWash™ důkladně vyprat vaše prádlo již za 59 minut díky efektivnějším máchacím cyklům.Steam™Parní technologie LG Steam™ dokáže zničit až 99,9 % alergenů a prachových roztočů.Direct Drive™ motorSkvělý invertorový motor Direct Drive™ je přímo připojen k bubnu. Je velmi tichý, spolehlivý a LG na něj poskytuje záruku 10 let.Smart FunctionChytrá mobilní aplikace LG ThinQ™ vám kromě...













