Parametry k Philips 2000 Series DST2020/90
| Technické detaily | |
| Descaling & cleaning | Ano |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 950 kg |
| Další charakteristiky | |
| Příkon | 2000 W |
| Vlastnosti | |
| Barva | Barva Aqua |
| Délka šňůry | 1,9 m |
| Doba zahřívání | 30 s |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Hmotnost žehličky | 950 kg |
| Kropení | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Keramická žehlicí plocha |
| Model | Napařovací žehlička |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,25 l |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Parní ráz | 110 g/min |
| Stálý výstup páry | 25 g/min |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Typ ovládání | Otočné |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Velikost plnicího otvoru | Velký |
| Vertikální napařování | Ano |
| Žhavicí doba | 30 s |
Popis Philips 2000 Series DST2020/90
Žehlička Philips 2000 Series DST2020/90:Parní žehlička Philips 2000 Series DST2020/90Snadné a účinné žehleníNa výkon parní žehličky Philips 2000 Series se můžete spolehnout. Je mimořádně lehká, má odolnou keramickou plochu, která zajišťuje plynulý pohyb po látce, je nepřilnavá a snadno se čistí. Trvalý výstup páry až 25 g/min a parní ráz 110 g si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby. Límce a okolí knoflíků s žehličkou Philips DST2020/90 snadno upravíte díky přesné špičce žehličky. Systém Drip Stop zabraňuje vzniku mokrých skvrn na žehlených látkách. Snadné odstraňování záhybů s parním rázem až 100 gNepřilnavá žehlicí plochaSystém proti odkapávání vodyTrvalý výstup páry až 25 g/min a parní ráz 110 gTrvalý výstup páry až 25 g/min snadno vyhladí každou žehlitelnou látku. Pro nepoddajné záhyby je u žehličky Philips silný parní ráz až 110 g. Nepřilnavá žehlicí plocha žehličky Philips 2000 Series umožní hladké klouzáníŽehlicí plocha je u Philips 2000 Series DST2020/90 nepřilnavá, odolná vůči poškrábání a snadno se čistí. Po všech...





