Parametry k Philips 5000 Series Bezdrátový vysavač Flex XC5244/10
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,44 kg |
| Šířka | 252 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Příkon | |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost) | 15 min |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba nabíjení | 4,5 h |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 25,2 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | Ano |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Obsah balení | None |
| Počet polštářků z mikrovlákna v balení | 1 kusů |
| Speciální hubice | None |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Včetně montážního rámečku | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Mini kartáč, Motorizovaný kartáč |
| Vzhled | |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,27 l |
| Odnímatelný ruční vysavač | Ano |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Typ produktu | Tyčový vysavač |
| Země původu | Čína |
| Ergonomie | |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Ovládání na rukojeti | Ano |
| Regulace výkonu | Elektronický |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Výkon | |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha, Soft floor, Čalounění |
| Dirt separating method | Cyklónový / filtrace |
| Hlučnost | 84 dB |
| Maximální průtok vzduchu | 840 l/min |
| Mokré stírání | Ano |
| Počet filtrů | 3 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Turbo | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Vestavěný displej | Ano |
| Vhodné pro prostory se svířaty | Ano |
| Vysávání | Suché a mokré |
| Zabudované LED osvětlení | Ano |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Popis Philips 5000 Series Bezdrátový vysavač Flex XC5244/10
Tyčový vysavač Philips 5000 Series Bezdrátový vysavač Flex XC5244/10 :Tyčový vysavač Philips bude vaší pravou rukou pro běžný úklid menších místností. Hravě zvládne nejrůznější typy povrchů. S jistotou odstraní také chlupy vašich domácích mazlíčků. Jeho maximální hlučnost činí 84 dB, což je srovnatelné s intenzitou ruchu z ulice. Klíčové vlastnosti tyčového vysavače Philips 5000 Series Bezdrátový vysavač Flex XC5244/10 Tyčový vysavač s mopem Philips pro vysávání a zároveň i vytírání podlah Tento tyčový vysavač zvládne i vysávání srsti domácích mazlíčků Spolehlivá lithium-iontová baterie S jedním nabitím vysává až 60 minut Baterie se plně dobije za 4,5 hodiny Materiálem trubice je plast Bezdrátový tyčový vysavač Philips při vysávání vydává hluk okolo 84 dB Smetí se zachycuje do připravené nádoby Nabízená varianta dokáže posbírat smetí o objemu 0,27 l Barva tyčového vysavače Philips je modrá Jeho hmotnost činí 1,443 kg Tyčový vysavač Philips 5000 Series Bezdrátový vysavač Flex XC5244/10 nabízí rovněž další výbavu pro usnadnění práce Díky nabízenému příslušenství bude možné...








