Parametry k Philips 7000 Series DST7012/70
| Příkon | |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Technické detaily | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Další charakteristiky | |
| Příkon | 2600 W |
| Vlastnosti | |
| Barva | Zelená, Šedá |
| Délka šňůry | 2 m |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Kropení | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha SteamGlide Plus |
| Model | Napařovací žehlička |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,3 l |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Parní ráz | 220 g/min |
| Režim úspory energie | Ano |
| Stálý výstup páry | 45 g/min |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
Popis Philips 7000 Series DST7012/70
Žehlička Philips 7000 Series DST7012/70:Žehlička Philips 7000 Series DST7012/70Zaručený výkon páryS tím správným pomocníkem je žehlení snadné. Napařovací žehlička Philips 7000 Series nabízí trojkombinaci, se kterou se i ty nejodolnější záhyby na silných látkách během okamžiku poddají: výkon 2600 W, silný parní ráz až 220 g a trvalý výstup páry až 45 g/min. Žehlicí plocha přístroje nese označení SteamGlide Plus, je mimořádně odolná proti poškrábání a umožňuje hladký a plynulý pohyb po žehlené látce. Díky inovativnímu systému Quick Calc Release můžete z přístroje snadno a rychle odstranit vodní kámen a dlouhodobě zachovat špičkový chod žehličky. Systém Drip-stop zabraňuje úniku vody z žehličky, a proto během žehlení nevznikají žádné mokré skvrny ani kapky vody. Žehlička se skvěle hodí i pro vertikální napařování závěsů nebo oděvů na ramínku, žehlicí prkno není nutně potřeba. Parní ráz až 220 g Systém Drip-stop Trvalý výstup páry až 45 g/minParní ráz žehličky až 220 gNapařovací žehlička Philips 7000 Series je vybavená silným...







