Parametry k Philips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Technické detaily | |
| Dangerous goods | Ne |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 447 mm |
| Hloubka balení | 496 mm |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,5 kg |
| Hmotnost žehličky | 900 kg |
| Šířka | 246 mm |
| Šířka balení | 345 mm |
| Výška | 285 mm |
| Výška balení | 364 mm |
| Možnosti připojení | |
| Délka šňůry | 1,6 m |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Uskladnění hadice | Ano |
| Ergonomie | |
| Velmi lehká konstrukce | Ano |
| Indikátory | |
| Kontrolka | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Vlastnosti | |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Barva | Šedá |
| Bezpečné pro všechny typy látek | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka hadice | 1,8 m |
| Doba vyhřátí | 2 min |
| Doplnění kdykoli | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Indikátor připravenosti | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí deska SteamGlide Elite |
| Maximální tlak páry | 9 bar |
| Název barvy | None |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,4 l |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Parní ráz | 750 g/min |
| Příkon | 3120 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Stálý výstup páry | 210 g/min |
| Upozornění na nízkou hladinu vody | Ano |
| Uzamykání | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
Popis Philips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80
Parní generátor Philips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80: Parní generátor Philips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80Nejvýkonnější parní generátor od značky PhilipsPhilips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80 nabízí nejvyšší výkon na trhu: stálý výstup páry až 210 g/min a extra silný parní ráz až 750 g/min. Díky technologii OptimalTEMP můžete s jedním nastavením žehlit silnou džínovinu i jemné hedvábí, přístroj nespálí žádnou žehlitelnou látku. Žehlička je velmi lehká, nenamáhá zápěstí a skvěle se hodí i pro vertikální napařování visících oděvů nebo záclon. Philips 8000 Series PerfectCare PSG8200/80 je vybavený pohybovým senzorem s umělou inteligencí, který automaticky dávkuje optimální množství páry podle toho, jak žehličkou pohybujete. Nádržka na vodu má objem 1,4 l a je odnímatelná pro snadné plnění vodou z kohoutku. Odstranění vodního kamene usnadňuje systém Easy De-Calc. Během žehlení na látkách nevznikají mokré skvrny. Pro váš větší klid se přístroj automaticky vypíná po delší době nečinnosti. ...





