Recenze Philips FC7088/01

 
831001 135
83 %
recenze

návod
  • mokrá filtrace nečistot
  • určen pro tvrdé podlahy
  • plně nahradí vytírání
  • pouze pro tvrdé podlahy, není určen pro koberce
  • nemá akumulátor a je určen pro připojení k síti

Recenze vysavače Philips FC7088/01

Tyčový vysavač Philips FC7088/01 je zajímavou kombinací úklidových spotřebičů. Tento model dokáže vysát, vytřít a osušit podlahu. Přístroj však není určen na suché čištění koberců. Je primárně určen pro tvrdé a plovoucí podlahy, dlažbu nebo pvc.

Tento vysavač je připraven pro připojení elektrické energie a nevyrábí se v akumulátorové verzi. Akční rádius vysavače je 8metr.  Velká nádoba na čistou vodu o objemu cca 0,6l vystačí na úklid až 60m2. Nádoba na nečistoty a špinavou vodu pak má objem 0,8l. Díky této technologii je veškerá nečistota zachovávána ve vodě a nejsou potřeba žádné další filtry.  Hubice vysavače je vybavena dvěma rotačními válci, které plochu čistí mechanicky. Pro použití je možné použít běžné čistící prostředky na podlahu. Během čištění je zároveň odsávána špinavá voda a podlaha zůstává ihned po přejetí suchá.  Rotační kartáče jsou vyrobeny z materiálu, který je šetrný k povrchům a je možné přístroj použít i pro dřevěné podlahy.

Údržba vysavače je pak velice jednoduchá. Po úklidu postačí vylít nádobu se špinavou vodou. S vysavačem taktéž obdržíte vaničku pro vyčištěně kartáčů. Do vaničky nalijete po risku vodu a vysavač zapnete. Kartáče jsou po odklopení víka snadno vyjmutelné, pro odstranění namotaných nití chlupů či vlasů. Po opotřebení je možné tyto kartáče jednoduchým způsobem vyměnit.

Tento přístroj je zajímavou alternativou pro rychlý úklid tvrdých podlah bez nutnosti namáčet ruce ve vodě. Vysavač bez problému odstraní drobné nečistoty z podlahy, poradí si i se skvrnami od kávy či jiné odolné skvrny. Vysavač postačí zapojit do elektrické sítě a je ihned připraven pro použití, není nutné čekat.  Po přejetí zůstává plocha ihned suchá, je možné tedy přístroj použít kdykoli.