Parametry k Philips HD8831/09
| Příkon | |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Příkon | 1850 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 429 mm |
| Hloubka balení | 290 mm |
| Hmotnost | 7,2 kg |
| Hmotnost včetně balení | 8,6 kg |
| Šířka | 215 mm |
| Šířka balení | 497 mm |
| Výška | 330 mm |
| Výška balení | 465 mm |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Parní tryska | Ano |
| Provedení | Volně stojící |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Vestavěný displej | Ano |
| Základní materiál | Plast |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Další charakteristiky | |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Výkon | |
| Appliance placement | Countertop |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 250 g |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Nádoba na mléko | Ne |
| Nastavitelná sílá kávy | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ne |
| Nastavitelné množství vody | do paměti |
| Nastavitelný mlýnek | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Ohřívač šálku | Ne |
| Počet nastavení brusky | 5 |
| Příprava cappuccina | Ano |
| Příprava espressa | Ano |
| Příprava kávy | Ano |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna |
| Vestavěný mlýnek | Ano |
| Zabudovaný pěnovač mléka | Ano |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 0,8 m |
| Indikátor úrovně vody | Ne |
| Nastavení hrdla | Svislý |
| Nastavitelná výška stojánku na šálek | Ano |
| Odnímatelná jednotka vaření/infuze | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
| Technické detaily | |
| Maximální výška hrnků | 152 mm |
| Země výroby | Rumunsko |
Popis Philips HD8831/09
MINUTO CLASSIC BLACK se šlehačem mléka
funkce MEMO pro přípravu šálku o preferované velikosti a s oblíbenou silou a teplotou nápoje
tryska Pannarello pro snadné našlehání bohaté pěny z mléka
Saeco Adapting System pro optimalizaci mletí kávy
nastavitelné tišší keramické mlýnky pro šetrnou přípravu kávových zrn
kapacita zásobníku na zrnkovou kávu: 250 g
kapacita odnímatelné nádržky na vodu: 1,8l
kapacita zásobníku na kávové sedliny: 15 porcí
tlak čerpadla: 15 bar
automatické čištění a odvápňování
energetická úspora díky automatickému vypínání
vylepšené uživatelské rozhraní, lepší dotek a pocit z ovládání přístroje
chromovaná/lesklá přední část produktu
lehce ovladatelný, jednoduché otevírání víka na kávové sedliny

