Parametry k Philips PerfectCare 7000 Series PSG7040/10
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Technické detaily | |
| Descaling & cleaning | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 420 mm |
| Hloubka balení | 475 mm |
| Hmotnost | 3,85 kg |
| Hmotnost včetně balení | 5,3 kg |
| Hmotnost žehličky | 800 kg |
| Šířka | 240 mm |
| Šířka balení | 315 mm |
| Výška | 275 mm |
| Výška balení | 315 mm |
| Možnosti připojení | |
| Délka šňůry | 1,65 m |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Uskladnění hadice | Ano |
| Indikátory | |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Indikátor vodního kamene | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Příkon | 2100 W |
| Vlastnosti | |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Barva | Zlato, Bílá |
| Bezpečné pro všechny typy látek | Ano |
| Délka hadice | 1,7 m |
| Doba vyhřátí | 2 min |
| Doplnění kdykoli | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí deska SteamGlide Elite |
| Maximální tlak páry | 8 bar |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Nepřetržité plnění | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Parní ráz | 120 g/min |
| Příkon | 2100 W |
| Senzor prázdné nádrže | Ano |
| Stálý výstup páry | 120 g/min |
| Typ regulace páry/teploty | Automatický |
| Upozornění na nízkou hladinu vody | Ano |
| Úspora energie | 30 % |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
| Viditelná hladina vody | Ano |
| Vnitřek kotle | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
Popis Philips PerfectCare 7000 Series PSG7040/10
Parní generátor Philips PerfectCare 7000 Series PSG7040/10:Philips Series 7000 PerfectCare Parní generátor PSG7040/10Inteligentní žehlení pro dokonalé výsledky Výkonný parní generátor Philips PerfectCare 7000 Series nechtěné záhyby z vašeho oblečení odstraní bleskovou rychlostí a báječně snadno. Je navržen tak, aby vám žehlení maximálně usnadnil a šetřil váš drahocenný čas. Využívá inovativní technologii OptimalTEMP, která zaručuje používání teploty šetrné ke všem žehlitelným látkám. Na jedno nastavení proto můžete ošetřit choulostivé hedvábí, jemnou bavlnu i silnější džínovinu. Nepoškodí ani knoflíky, zipy či aplikace na oděvech. Oblečení proto můžete žehlit v libovolném pořadí a nemusíte jej třídit podle materiálu. Parní generátor disponuje stálým výstupem páry až 50 g/min a extra silným parním rázem až 600 g/min, aby se během okamžiku poddaly i ty nejodolnější záhyby. Do nádržky přístroje se vejde 1,8 l, což je množství, které vystačí až na 2 hodiny nepřetržitého používání. Údržba přístroje je také velmi snadná: částečky vodního kamene se...














