Parametry k Philips PerfectCare 8000 PSG8140/80
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | None V |
| Technické detaily | |
| Descaling & cleaning | Ano |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 229 mm |
| Hloubka balení | 327 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,4 kg |
| Hmotnost žehličky | 850 kg |
| Šířka | 475 mm |
| Šířka balení | 567 mm |
| Výška | 288 mm |
| Výška balení | 350 mm |
| Možnosti připojení | |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Uskladnění hadice | Ano |
| Indikátory | |
| Indikace teplotní připravenosti | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Indikátor vodního kamene | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Příkon | 2700 W |
| Vlastnosti | |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Barva | Šedá |
| Bezpečné pro všechny typy látek | Ano |
| Délka hadice | 1,8 m |
| Doba vyhřátí | 2 min |
| Doplnění kdykoli | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí deska SteamGlide Elite |
| Maximální tlak páry | 8,5 bar |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Parní ráz | 700 g/min |
| Příkon | 2700 W |
| Stálý výstup páry | 170 g/min |
| Upozornění na nízkou hladinu vody | Ano |
| Úspora energie | 22 % |
| Uzamykání | Ano |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
Popis Philips PerfectCare 8000 PSG8140/80
Parní generátor Philips PerfectCare 8000 PSG8140/80:Philips PerfectCare 8000 Series Parní generátorPSG8140/80Jediná žehlička, která přizpůsobí množství páry rychlosti žehlení.Pro dokonalé výsledky bez námahy.Usnadněte si domácí práce výkonným generátorem Philips PerfectCare 8000 Series. Inovativní technologie s přizpůsobením množství páry podle rychlosti, jakou žehlíte. Jedinečná technologie OptimalTemp zaručuje, že žádný žehlitelný materiál nespálíte - žehlicí plocha SteamGlide Elite má špičkové klouzání a je maximálně odolná proti poškrábání. Nepřetržité napařování, s výstupem páry 170 g/min a parním rázem 700 g, si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby nejsilnějších tkanin. Vertikální napařování oceníte při úpravě visících oděvů i závěsů, a díky mimořádné lehkosti nepocítíte námahu. Připraveno k napařování za 2 minuty - nad žehlicím prknem nyní strávíte ještě méně času, než kdy dřív!Unikátní automatické nastavení páry podle rychlostního režimuTechnologie OptimalTemp = garance nespálení žádné žehlitelné...













