Philips Performer Active FC8578/09


návod
Datart.cz
4 499 Kč
Skladem

Parametry k Philips Performer Active FC8578/09

Technické detaily
Délka kabelu6 m
Příkon
Maximální příkon650 W
Nastavitelný výkonAno
Roční spotřeba energie27 kWh
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka447 mm
Hloubka balení520 mm
Hmotnost5,2 kg
Hmotnost včetně balení8,2 kg
Šířka304 mm
Šířka balení335 mm
Výška234 mm
Výška balení330 mm
Vzhled
BarvaČerná
Filtr na ochranu motoruAno
Materiál kolGuma
Materiál trubkyKov
Množství trubicových částí2
ModelCylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku4 l
Pružná hadiceAno
Typ nádoby na prachPrachový sáček
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Automatický navíječ kabeluAno
Délka šňůry6 m
DržadloAno
Úložný prostor pro kabelAno
Výkon
Čisticí povrchyKoberec, Tvrdá podlaha
Hlučnost79 dB
Max. podtlak17,5 kPa
Pracovní dosah9 m
Proud vzduchu32,17 l/s
Správné použitíDomácí
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
VysáváníSuchý
Obsah balení
Brushes includedHard floor brush
Podlahový nástavecAno
Speciální hubiceTriActive+
Štěrbinový nástavecAno

Popis Philips Performer Active FC8578/09

Sáčkový vysavač Performer Active

Energetická třída A Revoluční technologie AirflowMax pro silný sací výkon Nová hubice TriActive+ 3 v 1 sebere hrubý i jemný prach Výkon na tvrdých podlahách: třída A Kartáč Turbo - perfektní pro domácnosti se zvířecími mazlíčky Integrovaný kartáč pro maximální pohodlí Kombinace ActiveLock pro snadné nastavení každé činnosti Měkký nárazník pro snadné vysávání kolem nábytku a stěn Kapacita nádoby na prach 4 l pro delší vysávání Filtr pro alergiky zachytí více než 99,9 % jemného prachu Sáček S-bag Classic Long Performance vydrží o 50 % déle Vhodné pro alergiky - testováno institutem ECARF Proud vzduchu (max.) 32,17 l/s Příkon (IEC) 650 W Úroveň síly zvuku 77 dB Vakuum (max.) 17,5 kPa Akční rádius 9 m Rukojeť pro přenášení - přední Délka kabelu 6 m Typ trubice - kovová dvoudílná teleskopická trubice Typ koleček - pryžová Spojka trubice ActiveLock Ovládání napájení - otočný knoflík Barva - sytá černá Typ prachového sáčku - sáček s-bag Classic Long Performance Kapacita pro prach 4 l Výstupní filtr - protialergický filtr Filtr motoru - mikrofiltr Včetně příslušenství - nástavec pro štěrbiny,Integrovaný kartáč Hubice na tvrdé podlahy,Turbo kartáč Standardní hubice TriActive+ Rozměry výrobku (D x Š x V) 447 x 304 x 234 mm Hmotnost výrobku 5,2 kg
Vynikající výsledky úklidu
Energetická třída A
Tento vysavač byl navržen tak, aby dosahoval plného výkonu v energetické třídě A
Revoluční technologie AirflowMax s vysokým sacím výkonem
Jedinečná technologie AirflowMax zajišťuje delší* a silnější sací výkon a maximální využití sáčku. Technologie je postavena na optimalizaci tří hlavních prvků: 1) Jedinečná žebrovitá konstrukce profilu prachové komory maximálně zvyšuje proudění vzduchu okolo prachového sáčku a umožňuje využití celého povrchu sáčku. 2) Kapacita speciálně navržené prachové komory umožňuje rovnoměrné otevírání prachového sáčku. 3) Strukturovaná vlákna kvalitního materiálu prachového sáčku pohlcují prach aniž by se ucpávaly póry, takže sací výkon se nesnižuje.
Nová hubice TriActive+ 3 v 1 zachytí větší nečistoty i jemný prach
Hubice TriActive+ aplikuje během vysávání 3 činnosti najednou: 1) Jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci. 2) Vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části. 3) Pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn.
Výkonnost třídy A na tvrdé podlahy
Tento výrobek dosahuje výkonu nejvyšší třídy při čištění tvrdých podlah. Odstraní 100 % prachu!
Turbo kartáč, skvělé pro domácnosti s chlupatými domácími mazlíčky
Turbo kartáč umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy a chomáče. Rotující kartáč uvnitř hubice aktivně odstraňuje malé prachové částice a chlupy a výsledkem je lepší čištění. Kolečka hubice zabraňují poškození v případě použití na tvrdých podlahách.

Maximální pohodlí
Integrovaný kartáč pro maximální pohodlí
Vysavač je navržen tak, aby příslušenství bylo uloženo uvnitř přístroje, takže při uklízení nemusíte přenášet jednotlivé části. Měkký kartáč na prach je pohodlně uložený v rukojeti přístroje, vždy připravený k použití.
Spojky ActiveLock pro snadné nastavení vysavače
Spojky ActiveLock umožňují při uklízení snadno připojit jednotlivé hubice a příslušenství k teleskopické trubici a zase je odpojit.
Měkký nárazník pro snadné vysávání podél nábytku a zdí
Měkký nárazník chrání nábytek a předchází poškození při náhodném nárazu do nábytku či zdi a zabraňuje jeho uvíznutí při okrajích, tudíž můžete vysávat rychleji.
4l kapacita na prach pro delší čištění
Speciálně navržená 4l prachová komora vám umožní optimálně využít prachový sáček, takže budete moci vysávat po delší dobu.

Hygienický úklid
Protialergický filtr zachytí více než 99,9 % jemného prachu
Vyvinutý zvlášť pro potřeby alergiků a obecně pro ty, kdo požadují vyšší úroveň hygieny.
Sáček s-bag Classic Long Performance vydrží až o 50 % déle
Tento nový syntetický prachový sáček Philips byl vyvinut tak, aby zajišťoval dlouhotrvající výkon vysavače – t.j. vysoký výkon a maximální filtraci až do okamžiku, kdy bude sáček plný a připravený k likvidaci.
Testováno institutem ECARF na kvalitu z hlediska alergenů
Tento vysavač je certifikován jako přívětivý k alergikům institutem ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation neboli Evropské centrum nadace pro výzkum alergií). Vyfukovaný vzduch je čištěn a zachytí až 99,9 % alergenů z kočičích a psích chlupů, roztoče nebo pyl, čímž podporuje domácí prostředí přívětivé k alergikům.