Philips PowerPro Active FC9532/09


návod

Parametry k Philips PowerPro Active FC9532/09

Příkon
Maximální příkon750 W
Nastavitelný výkonAno
Roční spotřeba energie25,9 kWh
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka473 mm
Hloubka balení335 mm
Hmotnost900 kg
Hmotnost včetně balení7,6 kg
Šířka304 mm
Šířka balení540 mm
Výška301 mm
Výška balení325 mm
Vzhled
BarvaČerná, Červená
Materiál kolGuma
Materiál trubkyKov
Množství trubicových částí2
ModelCylindrový
Objem prachové nádoby/sáčku1,7 l
Pružná hadiceAno
Typ nádoby na prachBezsáčkové
Typ trubiceTeleskopický
Typ zámkuZacvakávací
Ergonomie
Délka šňůry6 m
DržadloAno
Regulace výkonuElektronický
Výkon
Čisticí povrchyKoberec, Tvrdá podlaha
Dirt separating methodFiltrování
Hlučnost78 dB
Max. podtlak16,8 kPa
Pracovní dosah9 m
Proud vzduchu27,8 l/s
Správné použitíDomácí
Třída reemise prachuC
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
VysáváníSuchý
Vzduchový filtrMikro
Obsah balení
Brushes includedHard floor brush
Podlahový nástavecAno
Speciální hubiceTriActive+
Štěrbinový nástavecAno

Popis Philips PowerPro Active FC9532/09

Získejte prodlouženou záruku 5 let na motor!
Zaregistruj svůj výrobek do 3 měsíců od nákupu a získej prodlouženou záruku na motor zdarma.
Akce platí k vybraným vysavačům zakoupeným v období od 1.2.2018 do 31.12.2018 u vybraných prodejců na českém trhu.
Úplná pravidla, registrační formulář a seznam prodejců ZDE.

Bezsáčkový vysavač PowerPro Active
Energetická třída A Technologie PowerCyclone 4 odděluje najednou prach a vzduch Nová hubice TriActive+ 3 v 1 sebere hrubý i jemný prach Výkon na tvrdých podlahách: třída A Pokročilá nádoba na prach vyvinutá pro snadné vyprazdňování Kombinace ActiveLock pro snadné nastavení každé činnosti Díky extra dlouhému ergonomickému úchopu dosáhne do všech koutů Jemný kartáč v rukojeti - vždy připraven k použití Variabilní nastavení příkonu Výstupní filtr Super Clean Air Proud vzduchu (max.) 27,8 l/s Průměrná roční spotřeba 336 kWh Příkon (IEC) 750 W Úroveň síly zvuku 78 dB Vakuum (max.) 16,8 kPa Akční rádius 9 m Rukojeť pro přenášení - na horní a přední straně Délka kabelu 6 m Typ trubice - kovová dvoudílná teleskopická trubice Typ koleček - pryžová Spojka trubice ActiveLock Ovládání napájení - elektronika ve spotřebiči Barva- sytá červená Kapacita pro prach 1,7 l Výstupní filtr - mikrofiltr Filtr motoru Super Clean Air Včetně příslušenství - nástavec pro štěrbiny,Integrovaný kartáč Prostor pro příslušenství - na svorce na trubici Hubice na tvrdé podlahy Standardní hubice TriActive+ Rozměry výrobku (D x Š x V) 473 x 304 x 301 mm Hmotnost výrobku 9 kg Vynikající výsledky úklidu Energetická třída A Tento vysavač byl navržen tak, aby dosahoval plného výkonu v energetické třídě A
Technologie PowerCyclone 4 odděluje prach od vzduchu Technologie PowerCyclone 4 maximalizuje průtok vzduchu a výkon oddělením prachu od vzduchu. Dále poskytuje důkladné vysávání díky velice efektivním prvkům: 1) Vzduch proudí do systému PowerCyclone ve velké rychlosti díky přímému a hladkému vstupu. 2) Zaoblená cesta zrychluje vzduch směrem vzhůru do cyklonové komory a odděluje prach od vzduchu.
Nová hubice TriActive+ 3 v 1 zachytí větší nečistoty i jemný prach Hubice TriActive+ aplikuje během vysávání 3 činnosti najednou: 1) Jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci. 2) Vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části. 3) Pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn.
Výkonnost třídy A na tvrdé podlahy Tento výrobek dosahuje výkonu nejvyšší třídy při čištění tvrdých podlah. Odstraní 100 % prachu!

Čištění bez námahy Vylepšená prachová nádoba pro snadné vyprazdňování Prachová nádoba je dokonale navržena tak, aby bylo možné vysypat prach bez prachového oblaku. Její jedinečný tvar a hladký povrch umožňuje zachycení prachu na jedné straně nádoby. Prach poté hladce sklouzne do odpadkového koše.
Měkký kartáč uložený v rukojeti, vždy připravený k použití Součástí vysavače je měkký kartáč na prach, který je pohodlně uložen v rukojeti přístroje, vždy připravený k použití.
Spojky ActiveLock pro snadné nastavení vysavače Spojky ActiveLock umožňují při uklízení snadno připojit jednotlivé hubice a příslušenství k teleskopické trubici a zase je odpojit.
Díky ergonomické rukojeti s dlouhým dosahem se dostanete do všech koutů Tato ergonomická rukojeť se dobře používá. Její zvláště dlouhé provedení vám umožňuje dosáhnout dále, takže můžete snadno čistit i obtížně dosažitelná místa.
Různé nastavení výkonu Různé nastavení výkonu umožňuje vybrat optimální sílu sání podle typu vysávaného povrchu.

Filtrační systém vzduchu Výstupní filtr Super Clean Air Filtr Super Clean Air zachytí i ten nejjemnější prach, než se z vysavače rozletí do okolí. Zajistí vám bezprašné prostředí a čistý, zdravý vzduch. Měl by být vyměněn každý jeden rok.