Parametry k Philips Série 7000 S7510/41
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 400 g |
| Příkon | |
| Bezkabelový | Ano |
| Doba holení | 50 min |
| Doba nabíjení | 1 h |
| Doba provozu | 50 min |
| Maximální spotřeba energie | 5,4 W |
| Nabíjecí | Ano |
| Napájecí zdroj | Napájení/baterie |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,15 W |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Indikátory | |
| Indikace potřeby nabití | Ano |
| Indikátor čištění | Ano |
| Indikátor výměny holicích hlav | Ano |
| Ukazatel nabíjení | ano |
| Ukazatel úrovně baterie | Ano |
| Obsah balení | |
| Pouzdro | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Cestovní pouzdro | Ano |
| Čisticí a nabíjecí box | Ne |
| Kroužky Glide Rings | Ano |
| Mokrá a suchá funkce Aquatec | Ano |
| Vlastnosti rukojeti | Ergonomický |
| Země původu | Nizozemí |
| Vzhled | |
| Barva | Modrá, Šedá, Bílá |
| Cestovní zámek | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Omyvatelný | Ano |
| Voděodolný | ano |
| Výkon | |
| Doba výdrže holicí hlavy | 2 rok/roky |
| Holicí systém | Rotační holicí strojek |
| Náhradní holicí hlava(y) | SH70 |
| Počet holicích hlav/břitů | 3 |
| Samočisticí | Ne |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Zastřihovač | Ano |
| Technické detaily | |
| SmartClick | Ano |
| Příkon | |
| Rychlonabíjení | ano min |
| Logistická data | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Údaje o balení | |
| Hloubka balení | 84 mm |
| Hmotnost včetně balení | 500 g |
| Množství | 1 |
| Šířka balení | 156 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 231 mm |
Popis Philips Série 7000 S7510/41
Získejte prodlouženou záruku +1 rok
Zaregistrujte svůj výrobek do 3 měsíců od nákupu ZDE a získejte +1 rok záruky zdarma.
Elektrický holicí strojek Wet / Dry
Holicí strojky Philips série 7000 jsou speciálně navrženy pro pohodlné holení citlivé pokožky a obsahují jemné kroužky s jedinečnou vrstvou mikroperliček, které holicímu strojku umožňují lehko klouzat po vaší tváři.
Navrženy pro maximální komfort pokožky
Hlavy se jednoduše otáčejí v 5 směrech pro ještě větší pohodlí
Pohodlné suché nebo osvěžující mokré holení se systémem AquaTec
Povrchová vrstva s mikroperličkami na snížení tření pro hladké klouzání Hladké a jemné oholení
Břity chloupky jemně nadzdvihují pro ještě hladší a jemnější oholení
Nadzdvihuje chloupky pro pohodlné hladké oholení
Jednoduché používání
Intuitivní displej zjednodušuje používání funkcí
Displej: Tříúrovňový ukazatel nabití baterie,Indikátor vybití baterie,Indikátor čištění,Indikátor pro výměnu holicích hlav,Indikátor cestovního zámku
Po 1 hodině nabíjení se můžete holit 50 minut bez připojení do sítě
Holicí strojek můžete propláchnout poud tekoucí vodou
Dodává se s 2letou zárukou
Využijte svůj holicí strojek naplno
Nasouvatelný nástavec na tvarování vousů s 5 nastaveními délky.
Příslušenství:
SmartClick: Nástroj na tvarování vousů
Pouzdro: Cestovní pouzdro
Technické parametry
Automatická volba napětí: 100-240 V
Typ baterie: Li-Ion
Nabíjení: Úplné nabití za 1 hodinu,Nabíjecí,Rychlé nabíjení na jedno oholení
Maximální spotřeba elektrické energie: 5,4 W
Doba chodu: 50 min / 17 oholení
Pohotovostní napájení: 0,15 W





