Parametry k Philips Series 6000 PerfectCare PSG6026/20
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | None V |
| Technické detaily | |
| Dangerous goods | Ne |
| Délka kabelu | 1,6 m |
| Descaling & cleaning | Ano |
| Doba zahřívání | 120 s |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 269 mm |
| Hloubka balení | 368 mm |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Hmotnost včetně balení | 4,43 kg |
| Hmotnost žehličky | 1,18 kg |
| Šířka | 168 mm |
| Šířka balení | 168 mm |
| Výška | 368 mm |
| Výška balení | 269 mm |
| Možnosti připojení | |
| Délka šňůry | 1,65 m |
| Systém zajištění kabelu | Velcro fix |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Uskladnění hadice | Ano |
| Indikátory | |
| Indikátor prázdné nádržky | Ano |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Maximální výkon | 2400 W |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Vlastnosti | |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ne |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Barva | Šedá |
| Bezkabelový | Ne |
| Bezpečné pro všechny typy látek | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka hadice | 1,6 m |
| Doba vyhřátí | 2 min |
| Doplnění kdykoli | Ano |
| Ergonomické ovládání | Ano |
| Funkce parního rázu | Ano |
| Kolektor na vápenaté usazeniny | Ano |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha SteamGlide Plus |
| Maximální tlak páry | 6,5 bar |
| Nepřetržitá pára | Ano |
| Nepřetržité plnění | Ano |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Ovládání výkonu páry | 130 g/min |
| Parní ráz | 500 g/min |
| Příkon | 2400 W |
| Režim úspory energie | Ne |
| Rozměry (š x h x v) | 168 x 368 x 269 cm |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Samočisticí | Ano |
| Snadné uchopení | Ano |
| Stálý výstup páry | 130 g/min |
| Systém proti usazování | Ano |
| Systém zamezující odkapávání | Ano |
| Technologie optimální teploty | Ano |
| Tlak páry | 6,5 bar |
| Typ regulace páry/teploty | Automatický |
| Upozornění na nízkou hladinu vody | Ano |
| Úspora energie | 30 % |
| Variabilní nastavení páry | Ano |
| Variable steam levels | Ano |
| Vertikální napařování | Ano |
| Vhodná pro vodu z vodovodního kohoutku | Ano |
| Vyměnitelná vodní nádrž | Ano |
| Země původu | Velká Británie |
Popis Philips Series 6000 PerfectCare PSG6026/20
Parní generátor Philips Series 6000 PerfectCare PSG6026/20:Philips Series 6000 PerfectCare Parní generátor PSG6026/20Ultra rychlý. Mimořádně kompaktní. Usnadněte si práce v domácnosti a zrychlete žehlení na maximum! Parní generátor Philips PerfectCare 6000 Series dokáže během okamžiku odstranit záhyby i z těch nejsilnějších látek a díky pokročilé technologii OptimalTemp to zvládne bez složitého přenastavování. Nemusíte dokonce ani třídit prádlo podle materiálu, jednotlivé kusy můžete bez obav vyhlazovat v libovolném pořadí a s jedním nastavením. Žehlicí plocha přístroje se zahřívá na takovou teplotu, která se hodí k úpravě jakékoliv žehlitelné látky, a nepoškodí nebo nespálí ani velmi choulostivé látky, jako je kašmír nebo hedvábí. Jednoduše můžete přežehlit i bundy se zipy, košile s knoflíky, halenky s ozdobnými aplikacemi. Přístroj má speciálně navrženou žehličku se základnou z odolné nerezové oceli, která zajišťuje hladký a plynulý pohyb po jakékoliv žehlené ploše. Žehlička je velmi lehká a její nízkou hmotnost oceníte především při vertikálním...














