Polti Forzaspira C110 PLUS

Alza.cz
2 499 Kč
Skladem

Parametry k Polti Forzaspira C110 PLUS

Příkon
Maximální příkon800 W
Sací výkon190 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka280 mm
Hloubka balení465 mm
Hmotnost4,7 kg
Hmotnost včetně balení7,3 kg
Šířka380 mm
Šířka balení318 mm
Výška320 mm
Výška balení353 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost80 dB
Pracovní dosah8 m
Třída reemise prachuB
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché
Vzduchový filtrHEPA 1 ks

Popis Polti Forzaspira C110 PLUS

Kompaktní, bezsáčkový, multi-cyklónový vysavač
Forzaspira C110_Plus je bezsáčkový, multicyklónový vysavač, který ve své kompaktní velikosti skrývá maximální příkon 800 W.
HEPA filtr zachytí i ty nejmenší částečky prachu a tím garantuje očištěný vzduch. Nastavitelný sací výkon a šíroký výběr příslušenství Vám pomohou vyčistit kteroukoliv plochu ve Vaší domácnosti. Univerzální kartáč s dvěma pozicemi si poradí s kobercem nebo jinou tvrdší plochou (mramor, dlažba). Na ty citlivé je v příslušenství zahrnut speciální kartáč na parkety, který perfektně vyčistí podlahu bez jediného škrábnutí díky jemným štětinám. Dále je v příslušenství sací hubice, která Vám umožní vyčistit pohovky, polštáře a interiéry aut či sací nástavec, se kterým se dostanete do těžko přístupných prostor.

Bezsáčkový multicyklónový vysavač 4 fáze filtrace a HEPA filtr Nastavitelný výkon V příslušenství je zahrnut kartáč na parkety Zahrnuta sada na čištění menších ploch
Funkce
NASTAVITELNÝ VÝKON
Silný motor o příkonu 800 W garantuje maximální výkon na všechny typy povrchů. V závislosti na vysávané ploše nastavte vhodnou úroveň vysávání a bezstarostně čistěte i ty nejcitlivější nebo nejnáročnější prostory.
DOKONALE ČISTÝ VZDUCH
HEPA filtr garantuje zachycení každé částice prachu a tím vrací do ovzduší očištěný vzduch. Filtry jsou omyvatelné, můžete je použít několikrát před tím, než ho bude potřeba vyměnit za nový.
NEÚPROSNÝ NA TVRDÉ PODLAHY, ALE JEMNÝ K TĚM CITLIVÝM
Univerzální kartáč s dvěma pozicemi si poradí se vším, ať už kobercem nebo jinou tvrdší plochou (mramor, dlažba). Na citlivé plochy je v příslušenství zahrnut speciální kartáč na parkety, které vyčistí podlahu bez jediného škrábnutí díky jemným štětinám.
VOLNOST POHYBU
Až 8 metrový rozsah Vám dovolí pohodlně uklízet, aniž by jste museli v každé druhé místnosti hledat další zásuvku. Automatický navíječ kabelu se postará o to, aby byl kabel rychle z dohledu po skončení úklidu.
POHODLNĚ BEZ SÁČKŮ
Již není potřeba dokupovat a vyměňovat sáčky: multi-cyklónová bezsáčková technologie shromažďuje všechny nečistoty v nádobě o objemu 2 L. Stačí jediné kliknutí k vyprázdnění a během několika vteřin je přístroj opět připraven k použití.

Technické specifikace

Automatické navíjení kabelu Ano Kapacita sběrné nádoby 2 L Energetická třída Double A Rozměry D x Š x V28 x 38 x 32 cm Hmotnost 4,7 kg Maximální příkon 800 W Rozsah 8 metrů Nastavitelný sací výkon Ano Hladina hluku 80 dBA Fáze filtrace 4 Technologie Bezsáčkový, multicyklónový Typ filtru HEPA
Příslušenství ve výbavě

UNIVERZÁLNÍ KARTÁČ, 2 POZICE
Perfektní pro čištění náročných povrchů jako je mramorová podlaha nebo dlaždice. Vhodné na čištění koberců.

PARKETOVÝ KARTÁČ
Vhodné na čištění citlivých ploch. Jejich jemné štětiny zanechají parkety perfektně čisté bez jediného škrábnutí.

SACÍ NÁSTAVEC 2V1
Určené na vysávání obtížně přístupných ploch jako rohy místností, pohovek, křesel, lištových soklů a jiných prken.

SACÍ HUBICE
Vhodné na čalouněné povrchy - pohovky a interiéry aut. Štětiny poskytují abrazivní čistění, které odstraní i tu nejusazenější špínu.

TELESKOPICKÁ TRUBICE
Může být prodloužena dle Vašich preferencí a potřeby.

ZABUDOVANÝ DRŽÁK NA PŘÍSLUŠENSTVÍ
Připevněný přímo na teleskopické trubici. Díky němu budete mít všechno menší příslušenství po ruce.