Polti Forzaspira C150

Datart.cz
3 890 Kč
Skladem

Parametry k Polti Forzaspira C150

Příkon
Maximální příkon700 W
Sací výkon190 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka410 mm
Hloubka balení465 mm
Hmotnost4,5 kg
Hmotnost včetně balení7,3 kg
Šířka270 mm
Šířka balení318 mm
Výška310 mm
Výška balení353 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku1,8 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Výkon
Hlučnost76 dB
Pracovní dosah9 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůC
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché
Vzduchový filtrHEPA H 13

Popis Polti Forzaspira C150

Kompaktní, bezsáčkový, multi-cyklónový vysavač

Forzaspira C150 je kompaktní, bezsáčkový, multicyklónový vysavač výkonnostní třídy Triple A. Třída A pro roční spotřebu elektřiny garantuje minimální spotřebu energie a třída A pro efektivitu vysávání zaručuje excelentní výsledky. Kombinace cyklónové filtrace s 5 fázemi a HEPA filtru zanechá Váš domov čistý a svěží. Žádný povrch není problémem pro Forzaspira C150, ať už se jedná o náročné a citlivé podlahy, koberce nebo čalounění. S různorodým příslušenstvím včetně mini turbo kartáče, nejsou ani chlupy Vašich domácích mazlíčků žádným problémem. V neposlední řadě, teleskopická trubice Vám umožní vyčistit i těžko dostupná místa. Vysavač je velmi lehký, skladný a nezabírá hodně místa.

Bezsáčkový, multicyklónový vysavač 5-stupňový filtrační systém a HEPA 13 filtr Nastavitelný výkon V příslušenství je zahrnut kartáč na parkety a mini turbo kartáč na čalounění Zahrnuta sada na čištění menších ploch
Funkce
TŘIKRÁT "A" PRO ÚSPORNOST, ČISTOTU A EFEKTIVITU
Čím více jej používáte, tím více šetříte. Třída A pro roční spotřebu elektřiny garantuje minimální spotřebu energie, třída A pro efektivitu vysávání poskytuje excelentní výsledky na dlaždicích, mramoru, parketách a keramických plochách a třída A pro navracení očištěného vzduchu dokazující jeho dokonalou filtraci.
DOKONALE ČISTÝ VZDUCH
HEPA 13 filtr a 5 fází filtrace garantují zachycení každé částice prachu a tím vrací do ovzduší očištěný vzduch. Filtry jsou omyvatelné, můžete je použít několikrát před tím, než ho bude potřeba vyměnit za nový.
SPRÁVNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KAŽDÝ POVRCH
Náročné podlahy, parkety, koberce, čalounění, záclony, poličky: perfektní příslušenství pro každý povrch navržený tak, aby dosáhl nejlepšího výsledku. Celkově 4 rozdílné kartáče včetně flexibilního sacího nástavve Vám umožní vyčistit i těžko dostupné rohy, meziprostory v topení nebo sedačkách v autě.
POHOVKY A INTERIÉRY BEZ CHLUPŮ
Příslušenství zahrnuje turbo a mini turbo kartáče, které si poradí s chlupy Vašich domácích mazlíčků nebo jinými vlasy na jakémkoliv čalounění.
VOLNOST POHYBU
Až 9 metrový rozsah Vám dovolí pohodlně uklízet, aniž by jste museli v každé druhé místnosti hledat další zásuvku. Kromě toho je kompaktní Forzaspira C150 s váhou pouhých 4,5 kg neuvěřitelně lehký, což z něj dělá perfektního společníka na vysávání schodů a skříní.
POHODLNĚ BEZ SÁČKŮ
Již není potřeba dokupovat a vyměňovat sáčky: multi-cyklónová bezsáčková technologie shromažďuje všechny nečistoty v nádobě o objemu 1,8 L. Stačí jediné kliknutí k vyprázdnění a během několika vteřin je přístroj opět připraven k použití.

Technické specifikace

Kapacita sběrné nádoby 1,8 l Energetická třída A Rozměry D x Š x V41 x 27 x 31 cm Hmotnost 4,5 kg Maximální příkon 700 W Dosah 9 metrů Hladina hluku 76 dBA TechnologieB ezsáčkový, multicyklónový Typ filtru HEPA 13 Výkonnostní třída Triple A
Příslušenství ve výbavě

UNIVERZÁLNÍ KARTÁČ, 2 POZICE
Perfektní pro čištění náročných povrchů jako je mramorová podlaha nebo dlaždice a vhodné na čištění koberců.

PARKETOVÝ KARTÁČ
Vhodné na čištění citlivých ploch. Jejich jemné štětiny zanechají parkety bez jediného škrábnutí.

MINI TURBO KARTÁČ
Ideální ke zbavení chlupů Vašich domácích mazlíčků z pohovek, křesel a sedaček. Mechanická síla z rotujícího kartáče a kompaktní velikost činí tento kartáč vhodný i na menší plochy.

TURBO KARTÁČ
Určené na hloubkové čištění koberců a jiných textilních povrchů. Mechanické otáčení garantuje, že štětiny kartáče vyčistí i ty nejhlubší části.

SACÍ NÁSTAVEC
Určené na vysávání obtížně přístupných ploch jako rohy místnostní, pohovek, křesel, lištových soklů a jiných prken.

SACÍ HUBICE
Vhodné na čalouněné povrchy - pohovky a interiéry auta. Štětiny poskytují abrazivní čistění, které odstraní i tu nejusazenější špínu.

TELESKOPICKÁ TRUBICE
Může být prodloužena dle Vašich preferencí a potřeby.

ZABUDOVANÝ DRŽÁK NA PŘÍSLUŠENSTVÍ
Připevněný přímo na teleskopické trubici. Díky němu budete mít všechno menší příslušenství po ruce.