Parametry k Rowenta Air Force Flex 760 RH9571WO
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 250 mm |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Příkon | |
| Doba chodu | 75 min |
| Doba nabíjení | 2,5 h |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 25,2 V |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsah balení | |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Malá motorová hlava | Ano |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Počet kartáčů | 3 |
| Speciální hubice | Sì |
| Včetně náhradních kartáčů | Malý motorizovaný kartáč |
| Příkon | |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (střední rychlost) | 75 min |
| Doba chodu | 75 min |
| Doba nabíjení | 2,5 h |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 25,2 V |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 250 mm |
| Hmotnost | 5,41 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Ergonomie | |
| Indikace nabíjení | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Údaje o balení | |
| Hloubka balení | 583 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,35 kg |
| Nabíjecí základna | Ano |
| Šířka balení | 184 mm |
| Výška balení | 438 mm |
| Další charakteristiky | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,8 l |
| Vzhled | |
| Barva | Modrá, Metalická |
| Kapacita | 0,8 l |
| Tvar kartáče | Obdélníkový |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Výkon | |
| Hlučnost | 81 dB |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Péče o auto | Ano |
| Počet nastavení | 3 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Vysávání | Suchý |
| Země původu | Čína |
| Vzhled | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,8 l |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá, Modrá |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,8 l |
| Odnímatelný ruční vysavač | Ano |
| Tvar kartáče | Obdélníkový |
| Typ nádoby na prach | cyklónový |
| Typ produktu | Tyčový vysavač |
| Země původu | Čína |
| Ergonomie | |
| Pozice pro skladování | Ne |
| Výkon | |
| Dirt separating method | Cyklónový |
| Hlučnost | 81 dB |
| Péče o auto | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Vhodné pro prostory se svířaty | Ano |
| Vysávání | Suchý |
| Zabudované LED osvětlení | Ne |
| Obsah balení | |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Speciální hubice | Sì |
| Telescopic wand | Ne |
| Vacuum wand assembly | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Malý motorizovaný kartáč |
Popis Rowenta Air Force Flex 760 RH9571WO
Bezdrátový vysavač s nezastavitelným výkonem
Objevte bezkonkurenční výkon ve vysávání prachu s tyčovým vysavačem Air Force Flex od značky Rowenta
Nejvýkonnější bezdrátový vysavač značky Rowenta, se kterým bude důkladný úklid hračka
Maximální sací výkon 180 airwattů (v režimu TURBO)
Provozní výdrži 1 h 15 min (maximální provozní výdrž s ručním vysavačem v režimu ECO)
Nejdelší provozní výdrž v dějinách značky
Lithium-iontová baterie od firmy Rowenta poskytuje dostatečnou výdrž pro kompletní úklid, která činí 1 hodinu a 15 minut (maximální provozní výdrž při použití ručního vysavače v poloze ECO), takže vystačí na krátký, dlouhý i několikanásobný úklid
Dokonalý přístup k prachu
Když se flexibilita spojí s vysokým sacím výkonem, umožní vám to uklidit každý centimetr vašeho domova a zbavit se prachu ve všech možných škvírách
Nezáleží na tom, jak nízko nebo vysoko se potřebujete dostat – technologie FLEX dosáhne až 5krát dál, a nepřekonatelný výkon navíc nedá prachu šanci
Úklid od podlahy po strop
Okamžitý a bezchybný úklid všech povrchů díky integrovaným kartáčům
Důkladný úklid tvrdých podlah i koberců díky jedinečné "off-roadové" hubici
Možnost vysát prach od podlahy po strop, doma i v autě, díky kompletní sadě příslušenství pro úklid
"Off-roadová" hubice pro důkladný úklid
Off-roadová hubice je vybavená 70 W motorizovaným válcem, který si poradí s každým nepořádkem včetně větších nečistot, jako jsou kukuřičné lupínky nebo buráky
Účinnost filtrace 99,9 %
Díky důmyslné konstrukci, která zahrnuje vysoce výkonný filtr za motorem pro filtraci s účinností 99,9 %, máte perfektní hygienu a filtraci na dosah ruky
Zachytí všechny částice včetně těch nejmenších a vypouští mimořádně čistý vzduch
3 rychlosti stačí na všechno
Poloha „ECO“ poskytuje běžný výkon na všech typech povrchů a nabízí nejdelší provozní výdrž pro krátký i dlouhý úklid
Poloha „BOOST“ přináší zvýšený výkon, který si poradí i s prachem zašlapaným hluboko do koberců
Nastavení „TURBO“ poskytuje krátkodobý ráz mimořádného sacího výkonu pro ten nejnáročnější úklid velkého množství prachu nebo velmi odolného prachu, který se může nashromáždit ve škvírách a u stěn
Opravitelný výrobek - 10 let
Určeno pro snadnou opravu
Rychlé a levné dodání náhradních dílů po dobu 10 let
6 500 servisních středisek na celém světě













































