Parametry k Saeco Xelsis SM7580/00
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 489 mm |
| Šířka | 283 mm |
| Výška | 393 mm |
| Vzhled | |
| Barevný displej | Ano |
| Barva | Černá |
| Parní tryska | Ne |
| Počet odtoků | 2 |
| Typ displeje | LCD |
| Typ ovládání | Knoflíky, Dotyk |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Vestavěný displej | Ano |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Další charakteristiky | |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Výkon | |
| Adjustable coffee spout height | Ano |
| Adjustable coffee spout height range | 75 - 145 mm |
| Appliance placement | Pracovní deska |
| Automatické odstraňování vodního kamene | Ano |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 450 g |
| Kapacita nádoby na mléko | 0,6 l |
| Kapacita v šálcích | 14 hrnků |
| Nádoba na mléko | Ano |
| Nastavitelná sílá kávy | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Nastavitelné množství mléka | Ano |
| Nastavitelný mlýnek | Ano |
| Number of coffee strength settings | 5 |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Počet nastavení brusky | 12 |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Příprava americana | Ano |
| Příprava cappuccina | Ano |
| Příprava espressa | Ano |
| Příprava kávy | Ano |
| Příprava latte | Ano |
| Příprava latte macchiata | Ano |
| Příprava ristretta | Ano |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Systém na horkou vodu | Ano |
| Topný systém | Bojler |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Typ náplně | Kávová zrna, Mletá káva |
| Vestavěný mlýnek | Ano |
| Vodní filtr | Ano |
| Ergonomie | |
| Drip tray capacity | 500 ml |
| Kapacita kontejneru na použité kapsle | 14 kusů |
| Odnímatelná jednotka vaření/infuze | Ano |
| Technické detaily | |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Dangerous goods | Ne |
| Kompatibilita s filtrem | AquaClean |
| Kontrola aroma před přípravou kávy | Ano |
| Nastavení síly kávy | 5 |
| Odnímatelná nádoba na přípravu | Ano |
| Počet uživatelských profilů | 6 |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Země původu | Itálie |
| Země výroby | Itálie |
| Vlastnosti | |
| Počet uživatelů | 6 uživatel/ů |
| Obsah balení | |
| Obsah balení | None |
Popis Saeco Xelsis SM7580/00
Automatický kávovar Saeco Xelsis SM7580/00: Automatický kávovar s dotykovým displejemSaeco Xelsis SM7580/00 Výjimečná káva dokonale vyladěná podle vaší chuti Luxusní espresovač Saeco Xelsis v elegantním italském designu vám dopřeje vychutnat si 12 nejznámějších kávových nápojů od silného ristretta po dokonalé capuccino. Umožní vám snadno nastavit bohatost a objem kávy, množství mléčné pěny, teplotu, výběr z pěti možností síly kávy, dvanácti stupňů nastavení mlýnku i předspaření kávových zrn. Pomocí dotykového displeje si můžete svá oblíbená nastavení v okamžiku uložit do paměti a vytvořit až šest uživatelských profilů. 13 nápojů 100% keramické mlýnky Barevný dotykový displej Přehrát video 100% keramické mlýnky Mlýnky jsou 100% keramické, extrémně...

























