Parametry k Thomas crooSer Turbooz 2.0
| Příkon | |
| Maximální příkon | 1000 W |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 420 mm |
| Hloubka balení | 560 mm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,7 kg |
| Šířka | 250 mm |
| Šířka balení | 338 mm |
| Výška | 230 mm |
| Výška balení | 400 mm |
| Vzhled | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Typ nádoby na prach | sáčkový |
| Typ trubice | kovová teleskopická |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 10 m |
| Výkon | |
| Hlučnost | 74 dB |
| Pracovní dosah | 13 m |
| Třída reemise prachu | A |
| Třída účinnosti vysávání koberců | C |
| Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlah | A |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | HEPA H 13 |
Popis Thomas crooSer Turbooz 2.0
Specifikace
1000 wattů
Energeticky úsporný
Mimořádně silný výkon, ale i tak tichý chod
Elektronická regulace intenzity vysávání na dotykovém displeji
Univerzální hubice na koberce s nožním přepínačem, přepínatelná
Jednoduchá výměna hubic „na stojáka“
Praktický Vario-Clip k nošení příslušenství na přístroji
Turbokartáč, mimořádně široká hubice na čalounění, kartáč na nábytek, hubice na štěrbiny
Extra dlouhá teleskopická sací trubice z nerezové oceli s ochranou rohů
Filtr Blue CleanAir HEPA13, bez skelných vláken k účinné filtraci jemného prachu, bakterií a alergenů
Akční rádius 13 m díky 10 m dlouhému kabelu
Řídicí kolečka 360° Easy-Drive
Made in Germany
Energetický štítek
Třída energetické účinnosti: C
Třída čištění pevných podlah: A
Třída čištění koberců: C
Třída emisí prachu: A
Spotřeba energie: 36,3 kWh ročně
Hlučnost: 74 dB(A)
Systém filtrů
Sáček na prach MicroPor®
Objem sáčku na prach 3,5 l
Počet sáčků na prach 1
Filtr Blue CleanAir HEPA 13
Ochranný filtr motoru
Vybavení
Nárazník
Barva nárazníku: černá
Extra dlouhá teleskopická sací trubice z nerezové oceli s ochranou rohů
2 možnosti parkovací polohy
Automatické navíjení kabelu
Řídicí kolečka 360° Easy-Drive
Indikátor výměny sáčku na prach
Mechanická regulace intenzity vysávání
Elektronická regulace intenzity vysávání na dotykovém displeji
Univerzální hubice s nožním přepínačem, přepínatelná
Hubice na čalounění, šířka 190 mm
Turbokartáč
Vario-Clip na příslušenství
Hubice na štěrbiny
Kartáč na nábytek
Extra záruka + 6měsíců
Své bezplatné prodloužení záruční lhůty o 6 měsíců si můžete aktivovat ZDE.

