Recenze Whirlpool AWO/ C 63201

771001 135
77 %
recenze
  • nízká cena
  • nízké spotřeby vody a elektřiny
  • dobré zpracování výrobku
  • vyšší hlučnost
  • nemá popisy funkcí na ovládacím panelu
  • žádné speciální funkce
 

Recenze pračky Whirlpool AWO/ C 63201

Malá cenou, velká kvalitou, tak by se dalo tuto pračku Whirlpool AWO/ C 63201 jednoduše popsat. Ačkoli se jedná o základní pračku, patří do stáje renomovaného výrobce.  Pračka má velice dobré zpracování, které odpovídá střední třídě praček, všechny díly lícují.

Ovládání této pračky je jednoduché, ale nový majitel bude k ruce potřebovat návod k obsluze.  Na pračce nejsou uvedeny žádné popisy funkcí a je nutné se podívat do návodu k obsluze. Po krátkém používání se ale naučíte vše potřebné a ovládání pračky se stane rutinou.

Zajímavým benefitem, který běžně této kategorii výrobků nebývá, je prodloužená záruka na motor pračky v délce  5let. 

Jak je u Whirlpoolu tradiční má i tato pračka 6. Smysl, který přizpůsobí čas a spotřebu praní dle aktuální náplně.  Z nabídky programů bych rád připomenul program pro praní vlny, pro tmavé prádlo a krátký program o délce 15 minut. Odložený start taktéž nebudete postrádat. Zajímavým prvkem je i ukazatel průběhu programu, můžete tak snadno poznat v jaké fázi se praní nachází.

Celkově bych tuto pračku doporučil pro menší rodiny, nebo méně náročné zákazníky. U této pračky nelze očekávat žádné speciální programy nebo funkce. Je určena pro kvalitní vyprání prádla při nízkých nákladech. V kategorii praček v ceně do 8.000 Kč určitě zařaďte do výběru tento model, určitě budete spokojeni.