Parametry k CANDY CMXG20DR
| Příkon | |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba | 700 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 360 mm |
| Hloubka balení | 395 mm |
| Hmotnost | 10,9 kg |
| Hmotnost včetně balení | 11,2 kg |
| Šířka | 440 mm |
| Šířka balení | 495 mm |
| Výška | 258 mm |
| Výška balení | 315 mm |
| Obsah balení | |
| Včetně grilovacího roštu | Ano |
| Další charakteristiky | |
| Hmotnost balení | 12,2 kg |
| Funkce a programy vaření | |
| Funkce grilování | Ano |
| Gril | Ano |
| Vaření v páře | Ne |
| Vlastnosti | |
| Appliance placement | Pracovní deska |
| Barva | ostatní |
| Door opening | Boční otevírání |
| Elektronické ovládání | Ano |
| Hodiny | Ano |
| Materiál interiéru | Smalt |
| Otočný talíř | Ano |
| Počet stupňů výkonu | 5 |
| Technologie převodníku | Ne |
| Typ ovládání | elektronické-tlačítkové |
| Typ produktu | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Velikost otočného talíře | 24,5 cm |
| Vestavěný displej | Ano |
| Vnitřní kapacita | 20 l |
| Výkon grilu | 1000 W |
| Výkon trouby | 800 W |
Popis CANDY CMXG20DR
Mikrovlnná trouba CANDY CMXG20DR: Haier Candy Hoover Vypnuto Vypnuto Mikrovlnná troubaCandy CMXG20DR Mikrovlnná trouba Candy CMXG20DR ohřeje během pár chvil úplně cokoli. Chlubí se grilem, solidním výkonem a povedeným moderním designem. Vítaným bonusem je speciální program pro dětské jídlo a sterilizaci lahviček nebo program pro zdravé vaření. Vypnuto Klíčové vlastnosti mikrovlnné trouby Candy CMXG20DR Mikrovlnná trouba Candy CMXG20DR disponuje celkem pěti úrovněmi výkonu Rovnoměrné vaření pomocí technologie...












