Candy CSWS 485D/5-S

Alza.cz
8 990 Kč
Skladem

Parametry k Candy CSWS 485D/5-S

Příkon
Roční spotřeba vody při praní23000 l
Spotřeba vody na cyklus115 l
Příkon
Roční spotřeba energie při praní23000 kWh
Roční spotřeba energie při praní a sušení23000 kWh
Roční spotřeba vody při praní12000 l
Roční spotřeba vody při praní a sušení23000 l
Spotřeba energie1,2 kWh
Spotřeba energie pro praní a sušení za jeden cyklus5,44 kWh
Spotřeba vody při praní115 l
Spotřeba vody při praní a sušení115 l
Třída energetické účinnostiA
Typ konektoruTyp F
Vstupní střídavé napětí220 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka520 mm
Hloubka balení560 mm
Hmotnost67,0 kg
Hmotnost včetně balení68,0 kg
Šířka600 mm
Šířka balení650 mm
Výška850 mm
Výška balení890 mm
Ergonomie
Zbývající čas indikaceAno
Vzhled
Appliance placementStojací
BarvaBílá
Barva dveříBílá
Barva rukojetiČerná
CertifikaceÁno
Door handle colourČerná
Electronic controlAno
Materiál bubnuNerezová ocel
Objem bubnu61 l
Provedenívolně stojící
Systém vkládáníPřední plnění
Technologie převodníkuNe
Uchycení dveříLevý
Vestavěný displejdigitální
Výkon
Časovač odloženého startuAno
Doba cyklu praní225 min
Funkce AquastopAno
Hlučnost praní60 dB
Hlučnost sušení61 dB
Kapacita praní8 kg
Kapacita sušení5 kg
Maximální otáčky1400 ot/min
Odložený start24 h
Počet programů16
Poloviční výkonAno
Třída účinnosti mytíA
Úroveň hluku (při točení)81 dB
Washing programsPára
Zbytková vlhkost44 %
Další charakteristiky
Energy efficiency class (old)A
Účinnost odstřeďováníA
Programy praní
Program praní párouAno
Programy sušení
Program rychlého sušeníNe

Popis Candy CSWS 485D/5-S

CSWS 485D/5-S Předem plněná automatická pračka se sušičkou Smart
Technologie Smart Touch, pára, hlasový asistent, Rychlé cykly 14, 30, 44 a 59 min, digitální displej, senzorové sušení, AC motor

Jednoduché ovládání
Pomocí přehledného digitálního displeje a praktického ovládacího knoflíku si vždy jednoduše nastavíte program praní a sušení, který přesně odpovídá vašim potřebám. Pračku se sušičkou můžete ovládat také pomocí hlasových pokynů.

Technologie Smart Touch
Za pomocí Smart Touch technologie můžete jednoduchým přiložením chytrého telefonu s nainstalovanou aplikací k pračce se sušičkou (k bodu označenému ikonou Smart Touch), pračku se sušičkou ovládat a kontrolovat. Do aplikace si také můžete stáhnout další funkce, cykly, vedení statistik, typy a triky.

Rychlé programy a pára
Potřebujete rychle vyprat vaše prádlo? Můžete si vybrat z programů na 14,30,44 min. nebo denní
59 minut. Další možností je osvěžení prádla pomocí páry, která zároveň odstraní veškeré nežádoucí pachy, prádlo dezinfikuje a dá se lépe žehlit.

Woolmark Apparel Care
Máte strach sušit své vlněné prádlo? V této sušičce nemusíte. Zvolte program Sušení Vlna, který získal i certifikát Woolmark.

Kg detector
Spotřebič si sám zjistí kolik kg prádla je dovnitř vloženo. Díky čemuž přizpůsobí praní a sušení, čímž šetří tím čas i energii.

Pohodlí a bezpečnost
Pro bezpečnost prádla je v pračce umístěn Buben Shiatsu, který díky masážním bodům na povrchu pečuje a šetří tkaniny. Pro bezpečnost nejen Vaší domácnosti jsou zde tato opatření: ochrana proti přepěnění, ochrana proti přetečení Antioverflow a bezpečnostní zámek dveří.

Hlavní vlastnosti Kapacita bavlna praní/ sušení (kg) 8/5 Maximální otáčky odstřeďování 1400 Energetická třída A Třída účinnosti praní A Třída účinnosti odstřeďování A Spotřeba energie na cyklus - praní (kWh) 1,2 Spotř. en. na cyklus - praní + sušení (plná náplň) (kWh) 5,44 Spotřeba vody na cyklus - praní + sušení (plná náplň) (l) 115 Hlučnost praní/ odstřeďování/ sušení (dB(A)) 60/81/61 Technologie Technologie Smart Touch - bezdotykové propojení pračky pomocí technologie NFC s chytrým telefonem a její ovládání Stahování nových funkcí a cyklů; Funkce pro odložený začátek a konec Kontrolní cyklus; Ovládání pomocí hlasu; Vedení statistik praní a čerpání energie; Tipy a triky; Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod Kg detector – detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní Senzorové sušení - 3 úrovně: Extra suché, K žehlení, Na ramínko Ochlazovací cyklus na konci sušení Snížená teplota sušení – ochrana vláken a barev, prodloužení jejich životnosti Programy 16 programů základních + 40 programů Smart Touch Parní program Snadné žehlení, Syntetika, Dětské, Denní 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min, Bavlna, Bílé + předpírka, Máchání, Odčerpání + Odstřeďování, Jemné, Vlna /Hedvábí, Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care, Sušení Syntetika, Sušení Bavlna, Smart Touch Funkce Volba sušení, Parní funkce - Snadné žehlení/Syntetika, Bavlna, Osvěžení párou, Odložený start až 24 hod, Rychlé praní/ Nastavení úrovně znečištění (3), Nastavení otáček odstřeďování, Nastavení teploty praní, Ukazatel zůstatkového času praní, Ukazatel ukončení cyklu; Pokračování programu v místě přerušení v případě výpadku proudu; Možnost přidání prádla po zapnutí pračky Konstrukce Digitální displej AC motor Materiál bubnu Nerez/ vany Silitech Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny Šířka plnicího otvoru 35 cm; Úhel otevírání dvířek 180° Bezpečnost Bezpečnostní zámek dveří Ochrana proti úniku vody Antioverflow; Ochrana proti přepěnění Logistická data Barva Bílá Rozměry výrobku v x š x h (mm) 850 x 600 x 520 Čistá váha výrobku (kg) 67 Rozměry balení v x š x h (mm) 890 x 650 x 560 Hmotnost s obalem (kg) 68