Electrolux EWT1366HGW
- nízká spotřeba elektrické energie
- možnost zkrácení pracích programů
- 10 let záruka na motor
- parní programy
- popisky pouze v angličtině
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 138 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 8390 l |
| Spotřeba elektrické energie | 2200 W |
| Spotřeba energie | 0,75 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 44 l |
| Třída energetické účinnosti | A++ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 600 mm |
| Hloubka balení | 690 mm |
| Hmotnost | 61,6 kg |
| Hmotnost včetně balení | 63,0 kg |
| Šířka | 400 mm |
| Šířka balení | 435 mm |
| Výška | 890 mm |
| Výška balení | 965 mm |
| Ergonomie | |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Automatické vyvážení | Ne |
| Barva | Bílá |
| Provedení | Volně stojící |
| Systém vkládání | Horní plnění |
| Typ displeje | LCD |
| Uchycení dveří | Nahoru |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač | Ano |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 247 min |
| Hlučnost | 77 dB |
| Hlučnost praní | 77 dB |
| Kapacita bubnu | 6 kg |
| Maximální otáčky | 1300 ot/min |
| Počet programů | 14 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 51 dB |
| Washing programs | Bavlna 90 °C, Eco 40-60°C, Ruční/vlna, Venkovní, Rychlý na 14 min, Opláchnutí, Umělé hmoty, Synthetics 60°C |
| Zbytková vlhkost | 52 % |
| Programy praní | |
| Program praní párou | Ano |
Proč ji chtít?
velmi úsporné praní = energetická třída A+++
invertorový motor s 10ti letou zárukou
parní programy
kapacita pro 6 kg prádla
1300 ot./min.
TimeManager: nastavení programu tak, aby bylo vaše prádlo vypráno přesně, kdy potřebujete
unikátní dávkovač pracího prostředku pro snadné plnění a čištění
snadné a bezpečné otvírání bubnu
LCD displej
EWT1366HGW Vrchem plněná pračka
Pračka, která zároveň usnadňuje žehlení
Pomocí přírodní páry můžete osvěžit své prádlo a
zbavit ho pomačkání. Pouhým stisknutím tlačítka
budou vaše oděvy vypadat jako nové – měkké,
hladké, se svěží vůní a méně přehyby.
Nastavte program podle svého plánu - ne naopak
Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho
rozvrhu. Díky funkci TimeManager® můžete nastavit
program tak, aby bylo vaše prádlo vyprané přesně,
kdy to požadujete.
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 6 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1300 ot./min.
LCD displej
Prací programy: vyp / zap, bavlna, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, vlna plus džíny, máchání, odstředění/vypouštění, peřiny, lehké sportovní, rychlý, pára - osvěžení, pára - syntetika, pára - bavlna
Funkce odložený start
Automatické nastavení bubnu do horní pozice pro otevření na konci programu
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně
Nožičky: 2 nastavitelné a 2 fixní nožky
Invertorový motor pro zvýšený výkon a velmi tichý chod
Ochrana proti vytopení
Barva ovládacího panelu : Bílá
Barva : Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1300
Materiál nádrže : Carboran
Technologie praní : Eco ventil
Funkce : výběr teploty, výběr otáček, časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu, časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu, předpírka, snadné žehlení, zpožděný start, extra máchání, start/pauza
FuzzyLogic - množstevní automatika : Ano
Typ plnícího otvoru : Carboran s jemným otevíráním
Kapacita praní (kg) : 6
Energetická třída : A+++
Účinnost praní : A
Účinnost odstřeďování : B
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) : 1300
Příkon (W) : 2200
Odhadovaná roční spotřeba (kWh) : 138,0
Spotřeba energie - bavlna 60°C (kWh) : 0.75
Spotřeba en., poloviční náplň - bavlna 60°C (kWh) : 0
Spotřeba en., poloviční náplň - bavlna 40°C (kWh) : 0.44
Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W) : 0,30
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W) : 0,30
Trvání pohotovostního režimu (min.) : 5
Roční spotřeba vody (l) : 8390
Obvyklý program : Bavlna 60, poloviční a plná náplň, Bavlna 40,
poloviční náplň
Čas praní - bavlna 60°C (min) : 247
Čas praní - bavlna 40°C (min) : 170
Čas praní - bavlna, poloviční náplň 40°C (min) : 179
Hlučnost při praní dB(A) : 51
Hlučnost odstřeďování dB(A) : 77
Spotřeba energie (kWh) - Trvání programu Bavlna 60 : 0.75 - 247