Recenze Electrolux EWT1366HGW

 
891001 95
89 %
recenze

návod
  • nízká spotřeba elektrické energie
  • možnost zkrácení pracích programů
  • 10 let záruka na motor
  • parní programy
  • popisky pouze v angličtině

Recenze pračky Electrolux EWT1366HGW

Pračka Electrolux EWT1366HGW je špičkovou vrchem plněnou pračkou. Ovládání je shodné jako u většiny modelů této značky. Hlavním ovládacím kolíkem zvolíte program a další volby nastavíte na dotykových tlačítkách umístěných napravo od displeje.

U tohoto modelu taktéž naleznete invertorový motor, který je velice tichý a úsporný. Výrobce na něj poskytuje záruku 10 let. Pro prodlouženou záruku je nutná registrace.

Násypka u této pračky je umístěna nad bubnem pro snadný přístup. Je vybavena přepínačem pro tekutý a sypký prací prostředek, aby tekutý prostředek nevytekl před začátkem praním a byl správně využit. Otevírání samotného bubnu je pak velice jednoduché a jde jej bez problému zvládnout jednou rukou. Po dokončení praní pračka nastaví dvířka směrem vzhůru pro snadné vyndání prádla.

Mezi hlavní benefity patří funkce horké páry. Tato funkce je určena pro osvěžení prádla, pokud jej například delší dobu nenosíte. Pára je taktéž vhodná pro vyrovnání prádla, při použití této funkce bude žehlení jednodušší.

Electrolux patří mezi prémiové výrobce spotřebičů, proto je i tato pračka vybavena nejnovějšími technologiemi v praní, pro úsporu energií, pracích prostředků a delší životnost prádla. Množstevní automatika přizpůsobí prací cyklus dle náplně prádla. Funkce TimeManager pak umožní nastavit, kdy chcete mít prádlo vyprané a zároveň prodloužit prací cyklus pro větší úsporu, nebo jej naopak zkrátit.  Výrobce taktéž pro tuto pračku obdržel certifikát Woolmark, který zaručuje nejšetrnější péči o vlněné prádlo, které je vhodné jen pro ruční praní.