Polti VAPORETTO FORZASPIRA CORDLESS 25,9V

 
951001 52
95 %
recenze
  • vysoký výkon
  • dva vysavače v jednom
  • snadné vysypávání
  • méně známá značka na českém trhu
  • malá nabídka příslušenství

Parametry k Polti VAPORETTO FORZASPIRA CORDLESS 25,9V

Hmotnost a rozměry
Hloubka270 mm
Hmotnost2,5 kg
Šířka170 mm
Výška1180 mm
Příkon
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Vzhled
BarvaZELENÁ, ČERNÁ
Kapacita0,4 l
Typ nádoby na prachbezsáčkové
Výkon
VysáváníVysavač pro suché sání
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový

Popis Polti VAPORETTO FORZASPIRA CORDLESS 25,9V

Dobíjecí akumulátorový bezsáčkový vysavač. Je lehký a obratný. Díky skládací rukojeti snadno dosáhne i do špatně přístupných míst. LED diody umístěné na kartáči usnadňují vyhledání nečistot. Model SR25.9_Plus je vybaven vyjíjamtelným, přenosným vysavačem a integrovaným režimem Turbo pro plný výkon. Ideální pro všechny povrchy. Na jedno nabití baterie vydrží vysavač v provozu až 56 minut.

Technické parametry: Typ Bezdrátový / bezsáčkový Pracovní autonomie až 56 minut Výkon baterie (W) 25,9V Li-ion Čas nabíjení až 4,5 h LED osvětlení ANO Vysavač 2 v 1 ANO /integrovaný přenosný vysavač Regulace vysávání podlaha, koberec, turbo Skládací tělo 165 ° (vpředu) / 170 ° (boční) Kapacity sběrné nádoby 0,4 l LED kontrolky turbo / plného nabití / vybití baterie Filtrace 4-stupňová filtrace / omyvatelný filtr Rozměry 27x17x118 cm Rozměr přenosného vysavače 13x11x46 cm Hmotnost 2,5 kg Hmotnost přenosného vysavače 1,1 kg Vlastnosti: NABÍJECÍ/BEZDRÁTOVÝ Absence kabelů zajišťuje maximální volnost pohybu, pro pohodlnější úklid.

KARTÁČ S LED DIODAMI PRO ZACÍLENÍ NEČISTOT Kontrolky LED na přední straně kartáče pomáhají najít nečistoty a zachytit i ty nejmenší částice prachu.

PŘENOSNÝ INTEGROVANÝ VYSAVAČ Snadno vyjmutelný, vždy připraven k použití - maximální sací výkon a rychlé čištění.

SKLÁDACÍ RUKOJEŤ Tato funkce umožňuje vysávat bez potíží i pod stolem, sedacími soupravami a dalším nábytkem. Bez nutnosti namáhavého ohýbání.

FUNKCE TURBO SÁNÍ" Turbo sání zachytí všechny prachové částice, a to i z prasklin a dalších špatně přístupných míst.

TURBO KARTÁČ PRO ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ Vhodný pro všechny povrchy. Výběrem speciální funkce pro koberce aktivujete válec se štětinami, který pomáhá uvolnit nečistoty např. z koberců.

VERTIKÁLNÍ PARKOVÁNÍ Snadné ukládání - vysavač sám stojí. Můžete ho nechat stát stranou zatímco se nabíjí. Díky tomu je neustále při ruce.

SNADNÉ VYSYPÁNÍ NEČISTOT Stisknutím tlačítka na boku otevřete dveře kontejneru, ve kterém se hromadí nečistoty. Ty pak můžete vysypat aniž byste se jich dotkli.

PŘÍSLUŠENSTVÍ VŽDY PO RUCE Příslušenství je snadno dostupné přímo u přenosného vakuového vysavače.

Příslušenství ve výbavě: Nabíječka Velmi rychlé dobití baterie již do 4,5 hodiny.

Malý kartáček Kartáček je vhodný pro odstranění nečistot z velmi choulostivých povrchů a tkanin.

Příslušenství k dokoupení: Náhradní baterie Polti 25,9V Li-ion (PAEU0325) Filtr nečistot Polti pro ruční vysavač (PAEU0329) Malý kartáček Polti + náhradní rotační kartáček pro ruční vysavač (PAEU0330)