Recenze Polti VAPORETTO FORZASPIRA CORDLESS 25,9V

 
951001 52
95 %
recenze
  • vysoký výkon
  • dva vysavače v jednom
  • snadné vysypávání
  • méně známá značka na českém trhu
  • malá nabídka příslušenství

Recenze vysavače Polti VAPORETTO FORZASPIRA CORDLESS 25,9V

Tyčový akumulátorový vysavač Polti FORZASPIRA, patří k velice kvalitním výrobkům. Ačkoli značka Polti není zatím na našem trhu příliš rozšířená, jedná se o prověřeného výrobce, který nabízí celou škálu vysavačů a žehliček.

Lithiový akumulátor s napětím 25,9 voltu nabízí vysoký výkon a dobu vysávání až 56 minut plného výkonu. Nabíjení je výrobcem zkráceno na 4,5 hodinách, už po několika minutách.  S tímto vysavačem bez problému vysajete středně velký byt.

Vysavač si bez problému poradí se všemi druhy podlah.  Od výrobce je vybaven kvalitním turbokartáčem, který odstraní všechny nečistoty z vašeho koberce. Na konci kartáče jsou pak led diody, které vám osvítí vysávané místo a zjednoduší tím celý proces úklidu.  Součástí dodávky je pak také malý kartáč, pro odstranění nečisto z čalounění.

Tento vysavač je konstruován jako 2V1, což značí, že z těla vysavače můžete snadno vyjmout motorovou jednotku, které lze použít jako ruční vysavač.  Díky této konstrukci se dostanete i do méně přístupných míst. Vysavač proto můžete mít kdykoli po ruce.

Vysypávání nádoby na prach je taktéž velice jednoduché. Stačí vyjmout malý vysavač z těla a pomocí tlačítka otevřete nádobu na prach a nečistoty a jednoduše ji vysypete bez toho, abyste se dotknuli nečistot.